ماماها برای فردایی بهتر

Guest

/ #41

2015-09-05 15:32

جناب آقای دکتر هاشمی 

وزیر محترم بهداشت 

من یک ماما هستم ,بعد از اتمام دبیرستان با یک دنیا امید و آرزو وارد دانشگاه شدم ,با سختی های فراوان ,شب کاری ها و استرس های دانشجویی به هر طریقی که بود به صورت فشرده واحدهایی که دانشجوی پزشکی در طی هفت سال گذروند رو در طی چهار سال به صورت خلاصه وار گذروندم ,این رو گفتم که به خاطر بیارید برای تربیت کارشناس مامایی وزارت علوم هزینه بسیار کرده , 

بعد از اخذ مدرک وارد بازار کاری شدم که مرثیه است بس عظیم ,در حیطه بهداشت به جای اینکه حامی سلامت مادر و کودک باشم شدم کارشناس بهداشت محیط ,مدارس ,بیماریه. و هر انچه که فکر کنید ,هر نقشی ایفا کردم بجز آنچه برایش سالها وقت گذاشتم و هزینه کردم ,

و در بیمارستان اگر شانس بیارم و در لیبر مشغول به کار شوم بدون امنیت روانی و شغلی با مهر متخصص در دست بایستی به جای ایشان پای برگه ها را مهر بزنم تا حق الزحمه خدماتی که صبورانه به مادر در حال زایمان دادم رو به حساب او واریز کنند چون من ماما هستم و او متخصص 

خلاصه میکنم اقای دکتر اگر قرار بر این است که از من در جایی استفاده کنید که آموزش ندیدم چرا این همه عمر من و سرمایه کشور رو هدر دادید 

اگر در روز جهانی ماماشعار هر خانواده یک ماما سر میدهید و اقرار میکنید ماما ضامن سلامت خانواده است پس خواهش میکنم عاجزانه تمنا میکنم حقوق پایمال شده و جایگاه از دست رفته ام را برگردانید 

آقای دکتر هاشمی وزیر محترم 

من یک ماما هستم 

در جای خودم ضامن سلامت نسل آینده 

نه در جایگاهی غیر از مامایی