ما مرتد هستیم! فتوای قتل شاهین نجفی محکوم است

Guest

2012-05-20 21:51

شریم تا سر برود بالای دار ما همه مرتدیم برای شاهین بلند پروازم

Guest

2012-05-20 23:24

Vaghti , Molla mighe harkasi mosalman nist najese, bayad be diygharan ham iyn hagho bede ke beghan mosalman najese. Albate ba karhaiyke iyn hookoomat dar 33 sal karde diyghe shaki nist.Hamle be daneshghah, ghatleame kordha, koshtare ghooroohhaye siyasi, jenayat aleyhe bashariyat dar sale 67 va ta hala.
Margh bar iyn Mollahaye kasiyf.

Guest

2012-05-20 23:34

من هم یک مرتد هستم و از شاهین نجفی حمایت می کنم

Guest

2012-05-20 23:37

Merg ber jomhorieh khon khar wa jalade eslamieh Iran .

Guest

2012-05-20 23:43

islamic tegime is trorist , fawa is trorism

Guest

2012-05-20 23:54

fuck allah..ما همه مرتدیم..

Guest

2012-05-21 00:16

من فتوای قتل شاهین نجفی را توسط اخوندهای مرتجع قویا محکوم کرده و خواهان محاکمه فتوا دهندگان ان هستم و با افتخار به ان جانیان می گویم من هم یک مرتد هستم

Guest

2012-05-21 00:17

The people who want to kill shahin and other Iranian guy are terrorist.

Guest

2012-05-21 00:20

World needs to protest against the barbaric Fatwas.

Guest

2012-05-21 00:21

من مسئول چیزی که میگم هستم ؛ نه چیزی که تو می فهمی .... خواهشاً بفهم ... !!!ا
فکار پوسیده دینی که در پس دیوارهای ضخیم فسیلی شکل قرون وسطایی قرار دارند خود نمی اندیشند تنها سر فرود میاورند و تسلیم محض اند .همواره متفکرانی و یا تابو شکنانی سعی‌ در عبور و گذر از این فسیلهای قطور داشته اند که محکوم به ماندن در زیر آوارهای احکام ضدّ بشری بوده اند.
لعنت بر این دیوار ،لعنت بر این آوار ..
من هم محاربم.من هم مرتدم

Guest

#11 زنده باد آزدای بیان. مرگ بر جمهوری اسلامی

2012-05-21 01:48

شاهین نجفی یا هر کس دیگر حق دارد امامان و پیغمبران و قرآن و سنت و فرهنگ و تاریخ را به تمسخر بگیرند و به آنها توهین کنند. هیچ جنایتکاری حق فتوای قتل صادر کردن بخاطر ابراز وجود یک شخص را ندارد. جمهوری اسلامی جمهوری قتل و جنایت است. این حکومت باید تماما به زیر کشیده شود و نابود گردد. من نه تنها به هیچ دین و مذهب و امام و خدا و پیامبری باور ندارم بلکه باور به این خرافات را دون شان انسان میدانم. من یک مرتد هستم. من یک بی خدا هستم. من یک آتئیست هستم. اسلام باید بعنوان یک کثافت خطرناک تماما از زندگی انسانها زدوده شود.

Guest

2012-05-21 04:25

We are against the religious regime who is terourism. the one of most murderer regime in the world. we are supporting freedom , we are supporting the polotical prisoner. we are supporting freedom andequalit, so we are supporting SHAHIN NAJAFI and all the who regime want to arrested or kill them. long live freedom, long live equality, long live revolution, DOWN WITH ISLAMIC REPUBLIC REGIME OF IRAN.

Guest

2012-05-21 06:11

ISLAM MUST GO

Guest

2012-05-21 12:12

ma hame sharim

Guest

#15 *14

2012-05-21 12:17

ما همه مرتدیم .بحث دین و مذهب نیستش بحث آزادی بیان هست .ما اگر قرار است که بخاطر آزادی اندیشه و بیان مرتد باشیم .من نیز میثم نجفی هستم

Guest

2012-05-21 20:07

i am apostate
reza

2012-05-21 20:07

i am apostate

Guest

2012-05-22 00:28

شاهین نجفی تنها نیست!! پایندە باد آزادی بیان!

Guest

2012-05-22 09:20

I believe to freedom of speach. I signe this petition to say no to the Molas order of killing.

No kill, no terror , no to Eslamic Regime of Iran.

Guest

2012-05-23 01:36

این اعلامِ مرگِ خرافه و بربریتِ تا کنون کمتر مرده و مهار نشدهِ جنایت کارِ کثیفِ آیه‌هایِ جنایت و تجاوزِ قرآن است، در عصرِ حاضر جایی‌ برایِ هیچ گونه ستم، تجاوز و فاشیسم نیست ، مخصوصا نوع تجاوز و فاشیسم بربریتِ آیه‌هایِ قتل، سنگسار، قطع و بریدنِ دست و پا، شکنجه و ...،ِ قرآن ....، مرسی‌ از شاهین و فراخوان به همگان برایِ پیش بردنِ آنچه موکدا لازم و ضروری است، ریشهِ بربریتی که در جغرفیایِ ایران و سرزمین‌هایِ تحت این تجاوز و تهدید این جنایت در جای جایِ دنیا ، باید و دارد خشکیده میشود، ما باید به این امر سرعت ببخشیم، اگر انسان هستیم ... ، اگر ستم ، اگر فاشیسم، اگر بربریت را بر نمیتابیم، به جز این خود سرگرم کردن ، خود ارضایی و در واقع دور شدن از آنچه باید و فرع است، پرداختن است, یا فریب و فریبکاری برایِ پیشبردِ همین بربریت یا پیشبردِ همین بربریت و با آقا بالا سری‌ افرادی دیگر ، این مصاحبه را گوش کنید و با دوستانِ خود به اشتراک بگذارید ! مدعیانِ دروغینِ تغییر و انسانیت, با سکوت یا موضع گیریِ نا درستِ ‌شان تلنگر بزنیم، جلبِ توجه ، شناسائی و به همگان معرفی کنیم، امروز انحراف از مبارزهِ مردمِ ایران و آنچه می‌خواهد و سعی‌ در القایِ آن به شکلی‌ دیگر، خیانت به مردمی است که تحتِ این بربریت کمتر میتواند صدایِ خود را به وضوح بیان و بدونِ سرکوب و سانسور ابراز کند، مردمی که تحتِ این بربریت به مخالفین و رد کنندگانِ رادیکالِ آن نسبت به هر نقطه‌ای از دنیا تبدیل شده اند، امروز روزِ مرگِ خرافه است !.....
http://soundcloud.com/radio-farda/hqpdp6ajvs1n

و آیا معجزه ما را ندیده اید؟ آنگاه که بانگ بر آوردند " نقیییییییییییییییییییییی" و ما به صدایشان گوش فرا دادیم، از صحرایِ سینی بگرفتیمشان و آنها را غسل دادیم، دست و پایشان را ضربدری قطع, ببخشید شستیم ، مگر ما خدایِ موتل ایم که قطع کنیم ، شستیم و به رودِ نیل انداختیم به اژدهایی تبدیل کردیم و حضرت نبیل را نجات دادیم، و به معجزاتِ ما ایمان آورید آنگاه که از سنگسار ، اعدام ، تجاوز ، شکنجه ، قطع و بریدنِ دست و پا و سایرِ بلایایِ مکتبم اسلام احتمالا جانِ سالم به در بردید و بدانید که اینها اصلا توهین به بشریّت ، تجاوز به بشریّت ، تحمیقِ بشریّت در عصرِ حاضر نیست، تنها این نقی‌ است که دست اندازی به آن توهین است، و ما شما را سنگ می‌کنیم و به راستی‌ که ما از خدا و حتا حضرتِ عباس هم بی‌ رحم تریم، شما را مرتد می‌کنیم و به سزایِ اعمالِ تان میرسنیم ، اما حیف که دیگر قدرتِ این غلط‌ها را نداریم، شما متاسفانه پیروز شدید و ما در آستانه یِ نابودی و ورشکستگی هستیم و این دقیقا خلافِ مانیفست کثیفِ جدّم رسوللیلو است ، پس فطرتا به ما دروغ گفتن و ما رو اوس کردن ، هی‌ ما زور می‌زنیم حالا که نمیتونیم ارتدادمونو اجرائی کنیم ، حالا که بهمون میخندن ، شما رو سوسک کنیم هی‌ بیشتر خودمون جر می‌خوریم، خوب چکار کنیم نمیشه دیگه ، تازه توی همون مانیفستمون هم گفته شده ، همانا ما رحیم و رحمن و نقی‌ و اینا هم هستیم ، خودمون نمی‌خوایم وگرنه سنگتون کرده بودیم، ما هر دستی‌ که قطع کردیم کلی‌ هم رحمانیت کردیم ، آقایِ خاوری‌ پس چیه ؟ حسن نصرالله چی‌، اسد چی‌ ، اینا رو ما با این جنبه مون به اوج و قله‌هایِ ملکوتی رساندیم ، حالا ما همش هم گند نزدیم که، و به درستی که ما به گوه خردیم، همانا خاوری‌ها هم به ما پشت کردند ، آنها ما را نجات میدهند، الان نسلِ چندمِ دزد هاست مگر؟ ما در آخر پیروزیم ، ما کلی‌ نفت داریم ، کلی‌ قدرت داریم، انرژیِ هسته‌ای هم به هولِ ما در راه است، این را دیگر انرژی نق بدانید و معجزه یِ ما، و ما با همین انرژیِ نق بر شما مستولی خواهیم شد، و آیا شما لابی‌هایِ ما را ندیده اید آنگاه که در برلین دمو برگزار کنند و آیا از یارانِ توده‌ و اکثریتِ ما بی‌ خبرید آنگاه که بی‌ پروایانه حرکاتِ پشتک وارو ابدولیو چوگی اجرا میکنند تا مرگ بر جمهوریِ اسلامی را خاموش کنند، همین‌ها همان طور که در آزمایش‌هایِ قبلی‌ ما را نجات دادند یار و یاورِ سپاهِ پاسدارانِ ما شدند و دورانِ طلاییِ فرزندِ محبوبِ خونخارم امام خمینی را رقم زدند ، حالا هم کم نیستند و به درستی که ما نفت داریم و لابی و پول و به وفور آنهایی که حاضرند برایِ ما کار کنند ، حتا حاضرند و اصرار دارند برایِ آنکه ریا نشود به اسمِ مردم این کار را بکنند و اعلام نکنند که از مایند و ما آنها را می‌فهمیم و اسمِ ‌شان را در دفترِ جنایتِ مان ثبت می‌کنیم تا فردا در دورهِ توهمِ فرزندانِ اصلاح طلبم آنها را به مقامی که شایسته شان است برسانیم باشد که جبرانِ سختی‌هایِ ‌شان و مشقاتِ ‌شان کرده باشیم ، و البته بعید می‌دانم چون علاوه بر ما, اینها دیگر از حد گذشته اند و جدّم رسولیو ، خدایم و جمله‌هایِ جنایتِ قرآنش و حتا حضرتم عباس که بسیار شمشیرا بود هم به گوه کشیده اند و دیگه لامصب هیچ امیدی نیست و مثلِ اینکه باید کاسه کوزه رو جم کرد در رفت اگه جایی‌ مونده باشه ، بویِ محاکمه و مجازات و اجرایِ انسانیت میاد بد جوری انگار ! و من به نوبه یِ خودم پایانِ این دورِ جنایت را از طرفِ همه جنایت کارانِ حاضر و غایب از مرده ها جدّم رسوللیو ، عباس گندمون ، تا قایبا خدا ، مهدی, عیسی و ...، و به عنوانِ نق معجزهِ ناطق اعلام می‌کنم دیگه انگاری پر رویئیه و جاش نیست ، در می‌رویم !....

نق بابِ نقاهت و جوانمردیِ وارونه !.... http://www.youtube.com/watch?v=bSLEoDsTR-E&feature=share -------- کمپین ممنوع سازیِ قرآن.
کمپین ممنوع سازیِ قرآن !...، ممنوع سازیِ چاپ و نشر ، همراه داشتن و حمل، خواندن، استناد کردن به ، تبلیغ و آموزشِ قرآن. حدِ اقل جمله‌هایی‌ از آن که آشکارا دستوراتی غلط، خشوانت آمیز، در تضاد و تقابل ب... http://www.facebook.com/groups/188319764616525/members --- دست و پا زدنِ جمهوری اسلامی برایِ نجاتِ خود !.... http://www.facebook.com/media/set/?set=a.260869684010986.52646.100002638695580&type=1

Guest

#21 Re:

2012-05-23 01:44

#20: -

lotfan tanzimat ra taghiir dahid ta esm ha dideh shavad, man Ehsan Ahmadinejad hastam , emzaay e ghabli, ama esm va moshakhasatam ro namibinam

Guest

2012-05-23 14:26

نقی را که در کابوسی بود به کابوسی برای ملایان تبدیل کردیم و تلاشمان را خواهیم کرد برای کابوس سازیه بیشتر تا با ملایان نشان دهیم که این ما هستیم که جهان را می گیریم و هر چه بخواهیم با اندیشه ای آزاد به گوش جهانیان می رسانیم تا بیشتر از چهره کثیف شما عمامه به سران را پرده برداری کنیم . ما همه به حمایتت برخاستیم شاهین نجفی ، به نشانه ی اعتراض این زنجیره را گرفته و خود را مرتد اعلام می کنم و هیچگونه سنگینی را از بدنبال کشیدن نام مسلمان تحمل نخواهم کرد . زنده باد شاهین نجفی که انسانی آزاده است و سرنگون باد رژیم کثیف و جنایات کار متجاوز جمهوری اسلامی

Guest

2012-06-03 22:48

Im looking forward to see him on stage with a new song.

Guest

2012-06-08 09:36

ما مرتد هستیم! فتوای قتل شاهین نجفی محکوم است